tel. 783 989 648

Nasze atuty

Przejdź do:


DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Aby z Dworca PKP i PKS dotrzeć do nas wystarczy pokonać 600 metrów przyjemną trasą spacerową. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości 300 metrów. A do pięknego parku odrzańskiego z naszego centrum szkoleniowego dotrzemy w ciągu minuty pokonując 100 metrów. W okolicy naszego obiektu nie ma problemu z miejscami parkingowymi także w godzinach największego natężenia ruchu. Bliskość centrum i atmosfera kurortu to cechy lokalizacji naszego centrum szkoleniowego.

« wróć do spisu SPRZĘT AUDIOWIZUALNY

Posiadamy sprzęt audiowizualny bardzo dobrej jakości. Każdą z sal wyposażamy w rzutnik multimedialny, laptopy, kamerę, nagrywarkę, dyktafony, telewizor, głośniki, mikrofon. Służymy pomocą przy obsłudze sprzętu.

« wróć do spisu WYSOKIEJ KLASY OBSŁUGA I PRZYJAZNA ATMOSFERA

Nie pozostawiamy naszych gości i klientów bez opieki. Służymy pomocą w sprawach organizacyjnych, technicznych, biurowych, a także związanych z rekrutacją.

« wróć do spisu AROMATYCZNE SERWISY KAWOWE

Dbamy o to, aby nasza kawa pachniała prawdziwą kawą, a pączki pobudzały wszystkie zmysły. To wszystko na porcelanie.

« wróć do spisu KLASYCZNE, STYLOWE WNĘTRZA

Zachowaliśmy styl obiektu, w którym się znajdujemy. Nasze wnętrza utrzymane są w stylu klasycznym. W holu podziwiać można pocztówki z Opola ilustrujące historię miasta.

« wróć do spisu | ^ góra strony
© 2012 Wynajem Sal Opole